Tisztelt Szülők, Gyerekek! Balatonkenese!

Tájékoztatok mindenkit, hogy a nyári szünet balatonkenesei táborozását az NGSZ szervezi. A táborral kapcsolatos minden tudnivaló az NGSZ honlapján olvasható (www.ngsz.hu).

Az iskola csak az ügyintézés végén kapcsolódik be (jegyek ellenőrzése, javaslattétel), ezért ennél több információt nem tudunk adni.

Szeged, 2020.03.18. Tibai József igazgató s.k.

Közétkeztetés:

A szolgáltató mai telefonon történő jelzése alapján tájékoztatom, hogy az ebéd elvitele a dobozszállítás utánpótlási nehézségeire tekintettel csak saját, arra alkalmas ételhordóban lehetséges.

Továbbá tájékoztatom, hogy a www.ngsz.hu oldalon a közétkeztetés menüpontban közzétettük a rendkívüli étlapokat is.

A koronavírussal összefüggő állami és önkormányzati intézkedésekkel kapcsolatos a közétkeztetést érintő változások vonatkozásában megértésüket és együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Tisztelettel: Ruzsity Krisztina

Az NGSZ étkeztetéssel kapcsolatos tájékoztatását INNEN letölthetik pdf formátumban!

Tisztelt Szülők!

Azok részére, akik nem tudták lemondani, 2020.03.16-án az intézményi étkezés az alábbiak szerint vehető igénybe:

• a SULIHOST az ételeket eldobható tároló dobozban kitálalja és azt a szülők az otthonukba vihetik.
  • a nagyobb létszámú embercsoportok találkozásának lehetőségét csökkentve

o   az alsó tagozat 11:30-tól 13:00-ig

o   a felső tagozat 13 órától

viheti el a bedobozolt ételt.

2020.03.17-től csak az ebéd szolgáltatás lesz biztosított a fenti eljárásrend alapján.

Tisztelt Szülő!
Tájékoztatom, hogy március 16-tól az iskola bezár. Gyermeke felügyeletéről, és a távoktatásban való részvételéről Önnek kell gondoskodnia! Amennyiben gyermeke felügyeletét nem tudja megszervezni, kérem március 16-án 8 óráig azt az iskola e-mail címére (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) jelezni sziveskedjék! A felügyeletről nem az iskola, hanem a tankerület fog gondoskodni (kijelölt intézmények útján).
A távoktatás módjáról értesítéssel leszek.
Szeged, 2020. 03.15. Tibai József igazgató s.k.