1. A felvételi lehetőségekről szóló tájékoztató

2. A beiratkozásra meghatározott idő, a fenntartó által engedélyezett osztályok száma

3. Térítési díj, tandíj mértéke

4. A fenntartó nevelési-oktatási intézmény munkájával összefüggő értékelésének nyilvános megállapításai és ideje, egyéb ellenőrzések, vizsgálatok nyilvános megállapításai

5. A nyitva tartás rendje, a tanévben tervezett nagyobb rendezvények, események időpontjai

6. Országos mérés eredményei: 2014 2015 2016

7. A tanulók le és kimaradásával, évfolyamismétléssel kapcsolatos adatok

8. A tanórán kívüli egyéb foglalkozások lehetőségei

9. A hétvégi házi feladatok,és az iskolai dolgozatok szabályai

10. Az osztályozó vizsga tantárgyankénti, évfolyamonkénti követelményei

A Szegedi Tankerületi Központ Reprezentációs szabályzatáról szóló 16/2017 (VI.30.) sorszámú szabályzata.

A Szegedi Tankerületi Központ Adatkezelésről és adattovábbításról szóló 29/2017 (X.25.) sorszámú szabályzata.

A Szegedi Tankerületi Központ Anyag- és eszközgazdálkodásról szóló 33/2017 (XI.17.) sorszámú szabályzata.

A Szegedi Tankerületi Központ Tűzvédelmi előírásairól szóló 34/2017 (XI.17.) sorszámú szabályzata.

A Szegedi Tankerületi Központ Munkavédelmi előírásairól szóló 35/2017 (XI.17.) sorszámú szabályzata.

A Szegedi Tankerületi Központ intézményi bevételszerzés és költségmegtakarítás gazdálkodási érdekeltségi rendjéről szóló 36/2017 (XI.28.) sorszámú szabályzata.