A Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola bemutatkozó videója 2025. Várunk szeretettel első osztályainkba!

Újra millió lépés, újra milliós nyeremény az iskoláknak!

Szeptember 23-án újra indul a nagysikerű Millió lépés az iskoládért játék őszi kihívása! Szeptember 23. - december 08. között ”Gyerünk Apukám!” felhívással most külön a férfiakat, apukákat és nagyapukákat szeretnék megszólítani a diákok, édesanyák és tanárok mellett. Bárki gyűjtheti a lépéseket, aki a Millió lépés applikációban az mi iskolánkat választja. Lehet ismerős, végzett diák, szimpatizáns. Nincs más teendő, mint letölteni vagy frissíteni az ingyenes Millió Lépés applikációt mobilra, és gyűjteni a lépéseket! A lelkesedés fokozása érdekében ősszel újabb 100 iskola nyerhet 1-1 millió forintot. A sorsoláson az az iskola vesz részt, amelyik legalább hétszer virtuálisan körbeér az Országos Kékkörön. A sorsolás szabálya nem változott, annyiszor kerül az iskolánk a kalapba, ahányszor teljesítette a Kékkört. Az applikációban benne van valamennyi iskola, csak ki kell választani a mienket. Aki korábban már tartozott egy osztályhoz, most újra csatlakozni kell hozzá, hiszen szeptemberben új osztályok jöttek létre.

Benne vagy? Várunk csapatunkba!

Minden lépés számít!

millio lepes  millio lepes 2