Büszkeségeink 2023-2024. tanév letölthető innen

2024.05.25.
A Bendegúz Tudásbajnokság országos döntőjén Boruzs Fruzsina (4. a) természetismeretből 7. helyezett (felkészítő tanára: Váradiné Dudás Gabriella), Tóth Viktória (7. b) biológiából I. helyezést ért el. Gratulálunk az eredményükhöz!

Tóth Viktória felkészítő tanára Zelenainé Valaczkai Gyöngyi is kapott díjat a gyerekek felkészítéséért: országos döntő - kiváló pedagógus díj I. helyezett. Gratulálunk neki is és köszönjük a sok munkáját!

2024.05.11.
A Csizmazia Magánalapítvány négy fordulóból álló internetes természetismereti versenyén iskolánk tanulói kiváló eredményt értek el.

Az 5-10. évfolyamosoknak meghirdetett megmérettetésen 1000-nél is több résztvevő közül:
Kószó Zorka (5.a) 3. díjat (Felkészítő tanára: Kónyáné Kapitány Gabriella)
Lajtár Mór (5.b) 2. díjat nyert (Felkészítő tanára: Zelenainé Valaczkai Gyöngyi)!

Mozdulj a Klímáért! 2023 kampány Faölelő embléma kategóriában elért országos 3. helyezést értek el: Bors Botond, Kószó Csongor és Harmati Boróka. Gratulálunk az eredményükhöz!

2024. április
Országos Honismereti Tanulmányi verseny:
Duics Villő 5.b. országos I.
Kriván-Bíró Kende 6.a  országos I.
Tot Dániel 5.b megyei V., országos V.
Felkészítő tanáruk: Zelenainé Valaczkai Gyöngyi

2024.02.05.-2024.05.05.: Országos Méh-Ész Logikai Verseny
(36 tanuló vett részt az első és harmadik évfolyamról. 5 fordulóból állt. 5 pályát kellett teljesíteni.)
I. helyezettek: Csorja Krisztina, Matula Zafira, Perszki Lili, Beke Máté, Szabó Benjámin.
III. helyzettek: Ábrahám Marcell, Pirovits Emil
Felkészítő tanáruk: Bihi Anett

2024. március 22.
A Bendegúz Tudásbajnokság Vármegyei fordulóján remekül szerepeltek tanulóink. Gratulálunk az eredményeikhez!

2024.január
FIRST LEGO dél-alföldi régiós verseny: Legjobb csapat díj

Boruzs Fruzsina, Harmati Boróka, Huszár Zétény, Bors Botond
Felkészítő tanáruk: Dányi Ágnes

Gusztony Dániel: Zrínyi Ilona Matematikai verseny 7.o.
területi eredmény: III. helyezett
városi eredmény: I. helyezett
Curie Matematikai Emlékverseny:

Területi döntő: 4. helyezett, országos döntő 8. helyezett!
Varga Tamás Matematikaverseny vármegyei forduló 5. helyezett
Felkészítő tanára: Dányi Ágnes